پیام تبریک شهردار فریم بمناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی شهرداری فریم ، مهندس زلیکانی بمناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم

 29فروردین روز ارتش ، یاد آور رشادت های بزرگ مردان خاکی پوش است که با اقتدار جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند. روزی که به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) لباس عظمت و اقتدار و شوکت بر قامت رسای ارتش جمهوری اسلامی پوشانده است

ارتش جمهوری اسلامی ایران مظهر ایثار ، دلیری و شجاعت و آیینه تمام نمای رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند ؛ آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس با حضور مقتدرانه خود ، هر آنچه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن به کار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد ، پرافتخار و مقتدری هستند و با توکل به خدای متعال و الهام از مکتب شهادت طلبانه سیدالشهدا (ع) همواره آماده دفاع از کیان نظام اسلامی هستند. 

اینجانب ضمن پاسداشت رشادت های بزرگ مردان ارتش؛ این روز را به رهبر معظم انقلاب ، آحاد ارتشیان ایران بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان ساری تبریک عرض نموده ، و امیدوارم در سایه الطاف الهی شاهد توفیق بیش از پیش این عزیزان در حفظ دستاورد های نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.

من اله توفیق

عباس زلیکانی

شهردار فریم

کد مطلب : ۴۳۰  / گروه :  / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸  /  بازدید : ۵۸۶

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

        

  اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب

اوقات شرعی به وقت فریم

        

آخرین مطالب سایت

        

پربیننده ترین اخبار

        

آمار سایت

امروز41
دیروز 1249
جمع 1022698
        
 کلیه حقوق برای شهرداری فریم محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت